Pojištění

 

Pojištění

 

Pojištění sestavíme přesně podle Vašich požadavků. Díky dlouholeté spolupráci se silnými partnery v oblasti pojištění jsme schopni Vám vytvořit individuální nabídku "na míru", upravit rozsah havarijního pojištění přesně podle Vašich potřeb a doporučit další doplňková připojištění. To vše při kombinaci s výhodnými sazbami, které Vám v rámci pojištění rádi poskytneme.

Sjednání pojištění je otázkou minut, od nás odjíždíte již s kompletně pojištěným vozidlem. Platbu pojištění můžete provést online přímo při sjednání a bez starostí odjedete se svým vozidlem.

Pokud dojde k pojistné události, zajišťujeme za Vás jednání s pojišťovnou a vyřídíme potřebnou administrativu a na tzv. krycí dopis vyřídíme i bezhotovostní úhradu opravy. 

Ve spolupráci s pojišťovnou KOOPERATIVA nabízíme unikátní produkt KOOPSalon, kdy v případě nepojízdného vozidla kdekoliv v ČR je garantován odtah vozu do domovského servisu, tedy k nám do Hodonína. KOOPSalon v kombinaci s 0% spoluúčastí u havarijního pojištění sjednáte u nás ke každému novému vozu.