Novinky

MG ZS

Značka MG představuje plně vybavené rodinné MG ZS. MG ZS je moderní, stylové a komfortní SUV, ideální pro rodiny, které hledají nejlepší poměr ceny a výkonu bez kompromisů v oblasti praktičnosti a stylu.

MG ZS je ideální pro jízdu ve městě i mimo něj a představuje chytrou volbu pro řidiče, kteří hledají prostorný a praktický vůz v kombinaci s nejnovějšími technologiemi.

Aktivní bezpečnost

MG ZS zahrnuje systém sledování mrtvého úhlu, který rozpozná jiná vozidla v nepřehledných úhlech za vaším vozidlem či po jeho stranách a včas vás varuje. Pomáhá tak předcházet možným nehodám a zabránit jim.

* Pouze ve verzích ELEGANCE a EXCLUSIVE

360° parkovací kamera

MG ZS je vybaven 360° parkovací kamerou, která vám poskytne ničím nerušený výhled i na ta nejtěsnější parkovací místa.

* Pouze ve verzích ELEGANCE a EXCLUSIVE

 

Pevná karoserie

Torzní tuhost karoserie je 18 400 Nm, má konstrukci rámu pohlcující energii a veškerý materiál je vyroben z oceli s vysokou pevností v tahu.

 

 

MG4

Dynamický hatchback s elektrickým pohonem a spoustou chytrých technologií i systémů na podporu řízení.

Hravé a praktické MG4 Electric je kompaktním a současně prostorným vozidlem pro potřeby moderních uživatelů. S tímto vozem může do světa čistě elektrické mobility vstoupit skutečně každý. Prvky sportovního a dynamického designu jasně vypovídají o životaschopnosti a svobodomyslném charakteru této značky s bezmála 100letou tradicí.

Vynikající jízdní schopnosti

Pohon zadních kol společně s výkonným elektromotorem poskytuje pružnou odezvu za každé jízdní situace.

Pohon zadních kol

Elektromotor o výkonu 150 kW

Tři úrovně rekuperace energie

Potěšení za volantem

Přesné řízení i za stísněných podmínek.

Podvozek nabízí mimořádnou míru přesnosti řízení, odezvu a komfort odpružení. O to se stará přední kyvná náprava s odpružením, pečlivě navržená pětiprvková zadní náprava a precizní sladění všech prvků.

Bezpečnost

Vyspělá brzdová soustava Continental. Pro bezpečnější jízdu.

MG4 Electric s nejnovější brzdovou soustavou Continental a kotoučovými brzdami na všech kolech rozhodně dostojí svému sportovnímu vzhledu. Suverénní zpomalování na mokru znamená kratší brzdnou dráhu (cca 19 m) při zpomalování z 66 km/h do zastavení.

 

 

Napište nám...

Kontaktní formulář

Pokud jste nenašli informace na našich www stránkách nebo potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat.