Aktualita


LETNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ SE SLEVOU AŽ 30 %Všichni sníme o létě plném sportovního vyžití a výletů do přírody, kde si budeme v klidu užívat krásného počasí.
Pokud chcete být připraveni na jakoukoli výzvu, pořiďte si ke svému vozu PEUGEOT praktické doplňky. Využijte až 30% slev na originální letní příslušenství, které Vám zpříjemní cestování a poskytne nezbytnou ochranu všem cestujícím i samotnému vozu.


Úklid interiéru podstatně usnadní praktické koberečky či vana do zavazadlového prostoru. Je-li Vaším oblíbeným sportem cyklistika, zajisté oceníte bezpečné řešení přepravy kol na střešních nosičích nebo nosičích instalovaných na tažném zařízení. Nosiče, stejně jako střešní příčníky, jsou právě teď v nabídce za akční ceny a zároveň můžete využít i slevu na sluneční clony pro ještě vyšší komfort cestování.


S výběrem vhodného příslušenství Vám pomohou pracovníci autorizované prodejní sítě PEUGEOT, se kterými se můžete spojit telefonicky či on-line nebo i osobně. Zboží si můžete bez problému vyzvednout na pobočce nebo si ho nechat přímo nainstalovat.

Sleva se vztahuje na toto příslušenství:

KOBERCE 30%
VANY DO ZAVAZADELNÍKU 30%
PŘÍČNÉ STŘEŠNÍ NOSIČE 20%
SLUNEČNÍ CLONY 25%
NOSIČE KOL 25%